عرضه بالغ بر ۵ هزار تن میوه و خرما در استان تهران

با توجه به نزدیکی ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اقدامات موثری را برای تأمین میوه و خرما با قیمت‌های مناسب و کیفیت بالا آغاز کرده است. این اقدامات با هدف دستیابی به ثبات در بازار و تأمین نیازهای شهروندان در ایام پایانی سال و تعطیلات طراحی و اجرا شده‌اند.

جبرئیل برادری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، از تدارک بیش از ۵ هزار تن میوه و ۳۰۰ تن خرما برای توزیع در سطح استان خبر داد. این میزان عرضه با هدف تضمین کافی بودن میوه برای شب عید و خرما برای ماه مبارک رمضان صورت گرفته است تا شهروندان بتوانند با خیال راحت و بدون دغدغه از دسترسی به این محصولات، خریدهای خود را انجام دهند.

توزیع منظم و مصوبه‌ای قیمت‌ها

بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، سازمان تعاون روستایی استان تهران و سازمان میادین تره‌بار، مسئولیت توزیع میوه و خرما را بر عهده گرفته‌اند. این توزیع از تاریخ ۲۲ اسفندماه برای میوه شب عید و از ۱۵ اسفندماه برای خرمای ماه مبارک رمضان آغاز شده و قیمت‌ها بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار تعیین شده‌اند. این رویکرد برای اطمینان از دسترسی شهروندان به محصولات باکیفیت و به قیمت مناسب طراحی شده است.

دسترسی آسان و گسترده در سراسر استان

عرضه میوه و خرما در بیش از ۳۰۰ نقطه میادین تره بار و بازارچه‌های سطح شهر، اطمینان از دسترسی آسان و گسترده شهروندان به این محصولات را فراهم می‌آورد. همچنین، توزیع کالاهای پروتئینی مانند گوشت قرمز و مرغ منجمد با قیمت مصوب تنظیم بازار، به تضمین کیفیت و دسترسی به محصولات مورد نیاز در این ایام کمک می‌کند.

ضمانت تأمین و ثبات بازار

برادری تأکید کرد که هیچ مشکلی در تأمین و توزیع مایحتاج مردم در ایام پایانی سال وجود ندارد و مردم می‌توانند با کیفیت مناسب و دسترسی آسان این اقلام را تهیه کنند. این اطمینان بخشی به مردم نشان‌دهنده تعهد سازمان جهاد کشاورزی به تأمین نیازهای اساسی شهروندان و جلوگیری از هرگونه التهاب در بازار در ایام حساس پایان سال و نوروز است.

این تلاش‌ها نشان از برنامه‌ریزی دقیق و اجرای موثر استراتژی‌هایی دارد که با هدف تأمین امنیت غذایی و ثبات قیمت‌ها در بازار، به خصوص در ایام حساس پایانی سال و ماه مبارک رمضان، صورت گرفته‌اند.

با احترام ، مجله خبری روز آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *