هشدار تند یمن به ائتلاف نظامی آمریکا

در پی تهدید مستقیم ارتش آمریکا به صنعا در رفع محاصره دریایی اسراییل، یمن هشدار می‌دهد که هر کشوری که در ائتلاف آمریکایی در دریای سرخ شرکت کند، امنیت دریایی خود را از دست خواهد داد.

جنبش انصار الله با برگزاری تظاهرات میلیونی و ارسال پیام‌های نظامی به واشنگتن، به تهدیدات فشار افزایش یافته آمریکا پاسخ داده و آمادگی مقاومت ملت یمن را نشان می‌دهد.

با صدور بیانیه تهدیدآمیز از سوی ائتلاف دریایی ضد صنعا، آمریکا نشان می‌دهد که در صورت عدم توقف حملات دریایی یمن به کشتی‌های اشغالی، اقدامات نظامی بیشتری را در نظر دارد.

پاسخ نظامی یمن و انفجار ناوگان آمریکا

پایگاه یمنی گزارش می‌دهد که نیروهای ارتش یمن با استفاده از سلاح دریایی جدید، به تهدیدات آمریکا پاسخ داده و انفجار ناوگان آمریکا در دریای سرخ اثرات واقعی دارد.

تجاوزات رژیم اسراییل در غزه

تهدیدات یمن به حملات دریایی صهیونیستی در دریای سرخ در پاسخ به تجاوزات اسراییل به نوار غزه ادامه دارد؛ این اقدامات نشان‌دهنده آمادگی یمن برای مقابله با تهدیدات خارجی است.

تظاهرات میلیونی ملت یمن

مردم یمن در پاسخ به تهدیدات آمریکا تظاهرات میلیونی برگزار کرده و آمادگی برای مقابله با فشارهای خارجی را به نمایش گذاشته‌اند.

نتیجه‌گیری

تنش‌ها بین یمن و آمریکا در دریای سرخ به اوج خود رسیده است؛ تهدیدات یمن به ائتلاف نظامی آمریکا نشان‌دهنده آمادگی این کشور برای حفظ امنیت دریایی خود و مقابله با هر گونه تهدید خارجی است.

با احترام ، مجله خبری روز آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *