خانه » کارت سوخت مازاد در ایام نوروز در اختیار جایگاه‌ها قرار خواهد گرفت

کارت سوخت مازاد در ایام نوروز در اختیار جایگاه‌ها قرار خواهد گرفت

0


همزمان با نزدیک شدن به ایام نوروز و افزایش حجم سفرهای نوروزی، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد که تدابیر ویژه‌ای برای تأمین سوخت مسافران نوروزی در نظر گرفته است. علی‌اکبر عرب عامری، مدیر عملیات این شرکت، تأکید کرد که کارت‌های سوخت مازاد بر اساس میزان فروش و تردد به جایگاه‌های سوختی اختصاص خواهد یافت تا از بروز هرگونه مشکل در تأمین سوخت جلوگیری شود.

افزایش کارت سوخت در جایگاه‌ها

در راستای افزایش تقاضا برای سوخت در ایام نوروز، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برنامه‌ریزی کرده است تا با افزایش تعداد کارت‌های سوخت مازاد، پاسخگوی نیاز مسافران باشد. عرب عامری اظهار داشت که هر کارت سوخت جایگاه‌ها قادر خواهد بود تا ۷ هزار لیتر سوخت را جواب‌گوی ۲۰۰ خودرو برای سوخت‌گیری باشد.

اختصاص کارت سوخت بر اساس میزان فروش

مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تأکید کرد که تخصیص کارت‌های سوخت مازاد بر اساس میزان فروش و تردد در سنوات گذشته انجام خواهد گرفت تا تمامی جایگاه‌ها بتوانند به طور مؤثری به مشتریان خدمت‌رسانی کنند.

نکات مهم برای استفاده از کارت سوخت

عرب عامری همچنین توضیح داد که کارت سوخت مازاد هر جایگاه فقط در همان نقطه قابل استفاده است و در جایگاه‌های دیگر نمی‌توان از آن استفاده کرد. این امر به منظور تسهیل در مدیریت توزیع سوخت و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده انجام می‌شود.

آمادگی کامل برای خدمت‌رسانی در نوروز

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اطمینان داده است که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و افزایش کارت‌های سوخت مازاد، هیچ مشکلی در تأمین سوخت مسافران نوروزی وجود نخواهد داشت. تلاش‌ها برای اطمینان از دسترسی آسان و سریع به سوخت در تمامی جایگاه‌های سوختی کشور ادامه دارد تا تجربه‌ای راحت و بی‌دغدغه برای تمامی مسافران نوروزی فراهم آید.

نتیجه‌گیری

تدابیر ویژه نوروزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای تأمین سوخت، نشان‌دهنده تعهد این سازمان به ارائه خدمات مطلوب و بی‌وقفه به مشتریان است. با این برنامه‌ریزی‌ها، مسافران نوروزی می‌توانند با خیالی آسوده به سفرهای خود بپردازند و از ایام تعطیلات خود لذت ببرند، بدون آنکه نگران تأمین سوخت باشند.

با احترام ، مجله خبری روز آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *