خانه » سیاست بازدارندگی ما مبتنی بر صلح و عدم جنگ است

سیاست بازدارندگی ما مبتنی بر صلح و عدم جنگ است

0

محسن رضایی، شخصیت برجسته سیاسی و عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، در تازه‌ترین اظهارات خود بر اهمیت سیاست بازدارندگی مبتنی بر صلح و عدم جنگ تاکید کرد. وی در جمع داوطلبان نمایندگی تهران برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، این موضع را به عنوان اساسی‌ترین رکن اقتدار کشورمان مطرح نمود.

اصول بازدارندگی بر پایه صلح

رضایی با بیان اینکه ایران همواره سیاست صلح‌آمیزی را پیگیری کرده است، رد پایی از ایران در حملات به پایگاه‌های آمریکایی را کاملاً بی‌اساس خواند. وی افزود که چنین اتهاماتی برخلاف اصول بازدارندگی و نگرش صلح‌جویانه جمهوری اسلامی ایران است.

تاکید بر انقلاب و ارزش‌های آن

در سخنانی که به مناسبت دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایراد شد، رضایی تاکید کرد که هم مجلس و هم دولت کنونی، به عنوان نهادهای انقلابی، باید گام‌های بزرگ‌تری در جهت خدمت به مردم و پیشبرد اهداف انقلاب بردارند.

بازگشت به اصول توحید

وی همچنین بر اهمیت بازگشت به اصول توحید کلمه و کلمه توحید که از زبان امام (ره) نشأت گرفته است، تاکید کرد و این اصول را منبع اقتدار و وحدت اسلامی دانست.

نیاز به کارآمدی جمعی

رضایی در بخش دیگری از سخنان خود بر نیاز کشور به کارآمدی جمعی و ساختاری تاکید ورزید و اظهار داشت که با استفاده بهینه از فرصت‌های داخلی و منطقه‌ای می‌توان به پیشرفت‌های چشمگیری دست یافت.

در پایان، رضایی با اشاره به سخنان حدادعادل مبنی بر اهمیت حاکمیت قواعد در انتخاب نامزدهای نهایی، بر این نکته تاکید کرد که صداقت در عمل به قواعد می‌تواند به حل سوءتفاهم‌ها و تقویت برادری و اخلاق در جامعه کمک کند

با احترام ، مجله خبری روز آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *