قضاوت ۲ داور بین المللی تکواندو ایران در رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس


در آستانه برگزاری رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس، ایران افتخار میزبانی دو داور بین‌المللی خود را در این رویداد مهم ورزشی خواهد داشت. شهرام اربابی و حافظ مهدوی، دو چهره شناخته‌شده در دنیای تکواندو، برای قضاوت در مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره اروپا، به صوفیه، بلغارستان دعوت شده‌اند.

نقش حیاتی داوران در رقابت‌های تکواندو

داوری در مسابقات تکواندو نقش مهمی در تعیین نتایج دارد. شهرام اربابی و حافظ مهدوی با سابقه درخشان خود در عرصه داوری، نمایندگان ارزشمندی برای ایران در این رقابت‌های بین‌المللی خواهند بود.

برنامه رقابت‌های انتخابی المپیک

رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس قرار است طی روزهای ۱۸ تا ۲۰ اسفندماه در صوفیه بلغارستان برگزار شود. این مسابقات در دو بخش تکواندو و پاراتکواندو برگزار خواهد شد و ایران افتخار دارد که داورانی در سطح بین‌المللی برای قضاوت در این مسابقات داشته باشد.

آمادگی برای المپیک و پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴

اربابی و مهدوی با شرکت در کمپ‌های بین‌المللی و کسب تجربیات ارزشمند، به ترتیب نامزد قضاوت در المپیک و پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ هستند. این دو داور با تعهد و مهارت خود، نمایندگانی سربلند برای ایران در عرصه جهانی خواهند بود.

تأکید بر کیفیت و عدالت در داوری

حضور داوران بین‌المللی ایرانی در رقابت‌های انتخابی المپیک نشان‌دهنده سطح بالای داوری در ایران است. شهرام اربابی و حافظ مهدوی با تجربه و دانش خود، به ترویج عدالت ورزشی و ارتقای کیفیت داوری در مسابقات تکواندو کمک خواهند کرد.

نتیجه‌گیری: افتخار آفرینی در عرصه جهانی

حضور شهرام اربابی و حافظ مهدوی در رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس نه تنها برای خود آن‌ها بلکه برای کل جامعه تکواندو ایران افتخار آفرین است. این دو داور با تعهد و تخصص خود، نمونه‌ای برجسته از سطح بالای داوری در ایران را به نمایش می‌گذارند و برای رسیدن به عدالت ورزشی در رقابت‌های بین‌المللی تلاش می‌کنند.

با احترام ، مجله خبری روز آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *